Elektroniikan lattapihdit 145 mm 145 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pihdin molemmat puoliskot on liitetty tarkasti yhteen huolellisesti työstettyjen reikien ja hiottujen pintojen avulla. Palautusjousi ja ergonomisesti muotoillut kahvat turvalliseen ja mukavaan käsittelyyn.
2K-kahvapäälliset johtavaa materiaalia, ESD-sopivat.
Litteät leuat, uurretut tartuntapinnat.
Materiaali
Valmistettu tarkkuusstanssatusta hiiliteräksestä (C70), lämpökäsitelty ja varustettu heijastamattomalla fosfatoinnilla.
Tekniset tiedot
| Pinta | heijastamaton fosfatoitu. |
|---|---|
| Paluujousella | kyllä |
| U-muoto | litteä, sisäpuolelta uritettu |
| Kahva | 2K-oteholkki |
| Materiaali | Hiiliteräs (C70) |
| Tuotetyyppi | Lattapihdit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Leukojen toteutus | Uralliset tartuntapinnat |
| Pään leveys | 13 mm |
| Leukapituus | 20 mm |
| Leukojen toteutus | Uralliset tartuntapinnat |
| Kokonaispituus | 145 mm |
| Pinta | heijastamaton fosfatoitu. |
| U-muoto | litteä, sisäpuolelta uritettu |
| Kahva | 2K-oteholkki |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G727142145 |
|---|---|
| EAN | 4062406395070 |