Elektroniikan kärkipihdit pitkät leuat 155 mm 155 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pihdin molemmat osat on liitetty tarkasti yhteen huolellisesti työstettyjen reikien ja hiottujen pintojen avulla. Palautusjousi ja ergonomisesti muotoillut kahvat turvalliseen ja mukavaan käsittelyyn.
2K-kahvapäälliset johtavasta materiaalista, ESD-sopiva.
Litteät/teräväkärkiset leuat, uritetut tartuntapinnat.
Materiaali
Valmistettu tarkkuusstanssatusta hiiliteräksestä (C70), lämpökäsitelty ja heijastamattomasti fosfatoitu.
Tekniset tiedot
| Pinta | heijastamaton fosfatoitu. |
|---|---|
| Paluujousella | kyllä |
| Kahva | 2K-otepäällyste |
| Materiaali | Hiiliteräs (C70) |
| Tuotetyyppi | Kärkiset pihdit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Leukojen toteutus | litteä–kärkinen, sisäpuolelta uritettu |
| Pään leveys | 13 mm |
| Leukapituus | 32 mm |
| Leukojen toteutus | litteä–kärkinen, sisäpuolelta uritettu |
| Kokonaispituus | 155 mm |
| Pinta | heijastamaton fosfatoitu. |
| Kahva | 2K-otepäällyste |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G727162155 |
|---|---|
| EAN | 4062406395087 |