Muovipihdit, VDE:n mukaisesti eristetyt 180 mm 180 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lasikuituvahvisteisesta muovista valmistetut pihdit, kahvoissa pehmeä muovivyöhyke varmaa otetta varten. Eristys vähentää oikosulun riskiä.
Jännitteisiin töihin enintään 1 000 V, DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Käyttötiedot
Mittareiden asennukseen ja lukitukseen.
Tekniset tiedot
| Pihtien materiaali | lasikuituvahvistettu muovi |
|---|---|
| Eristetty | kyllä |
| Eristetty arvoon | AC 1000 V; DC 1500 V |
| Kahva | pehmeämuovialueella |
| Tuotetyyppi | Pihdit |
| Sähköstaattinen ominaisuus | VDE 1000 V |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Kokonaispituus | 180 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G702400180 |
|---|---|
| EAN | 4003773073956 |