Lukkorengaspihdisarja, 20 osaa sisä- ja ulkorenkaille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5256 C ja D – sisäisille lukkorenkaille.
DIN 5254 A ja B – ulkoisille lukkorenkaille.
Rakenne
Kahvat ja nivel taottuja, vaihdettavat kärjet (puristusruuvi). Kromatut pihdit, muovipäällysteiset kahvat.
Palautusjousi ja portaattomasti säädettävä avausrajoitin.
Toimitussisältö
Kumpaakin 1 lukkorengaspihdit sisä- ja ulkorenkaille sekä 9 paria vaihdettavia kärkiä (kussakin 3 paria suorana, 45° taivutettuna ja 90° taivutettuna).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukitusrengaspihdit |
|---|---|
| Normi | DIN 5256 C ja D; DIN 5254 A ja B |
| Vaihdettava kärki | kyllä |
| Pihdien lukumäärä | 2 |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | kulma sisärengas; kulma ulkorengas; suora sisärengas; suora ulkorengas |
| Säilytys | Muovilaatikko |
| Ulomman renkaan ⌀:lle | 3–10; 10–25; 19–63 mm |
| Kokonaispituus, enintään ulkoisille renkaille tarkoitetut lukkorengaspihdit | 180 mm |
| Kärjen ⌀ sisäisten lukkorengaspihdeissä | 0,9; 1,3; 1,8 mm |
| Kokonaispituus, maks. sisäisten lukkorenkaiden lukkorengaspihdit | 180 mm |
| Kärkien ⌀ ulkoisille lukkorengaspihdeille | 0,9; 1,3; 1,8 mm |
| Sisärenkaalle-⌀ | 8–12; 12–25; 19–63 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G700170 |
|---|---|
| EAN | 3148515415005 |