Tarkkuuslukkorengaspihdisarja, 4 osaa ulkoisille lukkorenkaille 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 5254 B – ulkoisille lukkorenkaille.
Malli
Ote ja nivel taottu. Erittäin tarkasti työstetyt erikoisteräksiset kärjet, jotka on puristettu kiinteästi pihdin runkoon. Mustat pihdit, kiillotettu pää, muovipäällysteiset kahvat.
Nivel integroidulla palautusjousella.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suuren kuormituksen ja niillä on jopa kymmenen kertaa pidempi käyttöikä kuin ruuvatuilla kärjillä.
Toimitussisältö
Kussakin 1 lukkorengaspihdit nro 719870 koko A01; A11; A21; A31.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
|---|---|
| Normi | DIN 5254 B |
| Kärjen ⌀ | 0,9; 1,25; 1,8; 2,25 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Kulmallinen ulkorengas |
| Normi | DIN 5254 B |
| Ulomman renkaan ⌀:lle | 3 – 10; 10 – 25; 19 – 60; 40 – 100 mm |
| Pihdien lukumäärä | 4 |
| Kokonaispituus, enintään | 130; 130; 175; 220 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7001474 |
|---|---|
| EAN | 4045197553539 |