Tarkkuuslukkorengaspihdit J21
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5256 C ja D – sisäpuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Kahva- ja nivelosa taottu. Kärjet erikoisterästä, erittäin tarkasti työstetyt ja puristusliitetyt pihdin runkoon.
Pihdit harmaafosfatoidut. Muovipinnoitetut kahvat.
Varustettu asennetuilla tarkkuuskärjillä.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenen kertaa pidempi kuin ruuvatuilla kärjillä.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Rakenne
Muoto D – 90° kulmaleuat.
Standardi
DIN 5256 C ja D – sisäpuolisille lukkorenkaille.
Malli
Kahva- ja nivellosat taottu. Erikoisteräksiset kärjet, erittäin tarkasti työstetyt ja puristettu pihdirunkoon.
Pihdit harmaafosfatoitu. Muovipäällysteiset kahvat.
Asennetuilla tarkkuuskärjillä.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen verrattuna ruuvattuihin kärkiin.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu |
|---|---|
| Vaihdettava kärki | ei |
| Materiaali | erikoisterästä |
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
| Normi | DIN 5256 C |
| Kahva lukitusmekanismilla | kyllä |
| Kärjen materiaali | Erikoisteräs |
| Rajoitinvasteella | ei |
| Kärjen ⌀ | 1,8 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | kulma sisärengas |
| Leuan muoto | 90° kulmassa |
| Kokonaispituus | 165 mm |
| Normi | DIN 5256 D |
| Muoto | D |
| Sisäiselle lukitusrenkaan ⌀:lle | 19 - 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G719790J21 |
|---|---|
| EAN | 4003773048640 |