Seeger-rengaspihdit
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5254 A ja B − ulkoisille lukkorenkaille.
Rakenne
Teräslevykahva lukitusmekanismilla.
Etu
Kiinteästi asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen ruuvattuihin kärkiin verrattuna.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Rakenne
Malli A − suorat leuat.
Normi
DIN 5254 A ja B – ulkoisille lukkorenkaille.
Malli
Teräslevykahvat lukitusmekanismilla.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen verrattuna ruuvattuihin kärkiin.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | musta, jauhemaalattu |
|---|---|
| Kahva | muovipinnoitteella |
| Vaihdettava kärki | kyllä |
| Materiaali | Valssattua terästä, erittäin kestävä |
| Tuotetyyppi | Seeger-rengaspihdit |
| Normi | DIN 5254 A |
| Kahva lukitusmekanismilla | kyllä |
| Kärjen materiaali | Erikoistyökaluteräs, öljykarkaistu |
| Kärjen ⌀ | 4.5 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | Suora ulkorengas |
| Leuan muoto | suora |
| Kokonaispituus | 570 mm |
| Normi | DIN 5254 A |
| Ulkoisen lukkorenkaan ⌀:lle | 252 - 400 mm |
| Muoto | A |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 719895 |
|---|---|
| EAN | 4003773025009 |