Lukkorengaspihdit
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 5256 C ja D – sisäpuolisille lukkorenkaille.
Rakenne
Teräslevykahvat lukitusmekanismilla.
Asennetut tarkkuuskärjet.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen ruuvattuihin kärkiin verrattuna.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Rakenne
Muoto D – 90° kulmaleuat.
Standardi
DIN 5256 C ja D – sisäisille lukkorenkaille.
Rakenne
Teräslevykahvat lukitusmekanismilla.
Asennetut tarkkuuskärjet.
Etu
Asennetut kärjet kestävät jatkuvasti suurta kuormitusta ja niiden käyttöikä on jopa kymmenkertainen verrattuna ruuvattaviin kärkiin.
Käyttötiedot
Lukkorenkaiden asennukseen ja irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Pinta | musta, jauhemaalattu |
|---|---|
| Vaihdettava kärki | kyllä |
| Materiaali | Valssattu teräs |
| Tuotetyyppi | Lukkorengaspihdit |
| Normi | DIN 5256 D |
| Kahva lukitusmekanismilla | kyllä |
| Kärjen materiaali | Erikoistyökaluteräs, öljykarkaistu |
| Kärjen ⌀ | 3.5 mm |
| Sokkarengaspihdit, käyttö | kulmainen sisärengas |
| Leuan muoto | kulma 90° |
| Kokonaispituus | 590 mm |
| Normi | DIN 5256 D |
| Muoto | D |
| Sisäiselle lukitusrenkaan ⌀:lle | 122–300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 719795 |
|---|---|
| EAN | 4003773024958 |