Pistettävä räikkäväännin, suunnanvaihdettava 1/4 tuumaa 1/4
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Käännettävä räikkäpää, jossa 48 hammasta ja 7,5° palautuskulma.
Leikkausarvot
Selitys piirrokseen ja kaavaan:
L1 = vipuvarren pituus ilman pistotyökalua
l2 = momenttiavaimen säädetty pistomitta
l3 = vipuvarren pituus mukaan lukien tehtaalla asetettu kalibrointipistomitta
L4 = pistotyökalun pistomitta
L = työkalun kokonaispituus
T1 = asetettava vääntömomentti
T2 = määrätty vääntömomenttiSopii taulukon käyttöön
Momenttiavain: nro 657320 koko 2 ja 5
Rakenne
Suunnanvaihdettava pistettävä räikkä 48 hampaalla ja 7,5° palautuskulmalla.
Tekniset tiedot
Piirroksen ja kaavan selitys:
L1 = vipuvarren pituus ilman pistotyökalua
l2 = momenttiavaimen säädetty pisto-/asetusmitta
l3 = vipuvarren pituus sis. tehtaalla asetettu kalibrointiasetusmitan
L4 = pistotyökalun pisto-/asetusmitta
L = työkalun kokonaispituus
T1 = asetettava vääntömomentti
T2 = määrätty vääntömomentti
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäavain |
|---|---|
| Räikkäväännin ulostyöntäjällä | ei |
| Käännettävä räikkäavain | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Pistomitta s | 25 mm |
| Korkeus h | 8 mm |
| Pistovarsi | ⌀ 6 mm |
| Leveys b | 15 mm |
| Hampaiden lukumäärä | 48 |
| Sarja | QH |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6573221/4 |
|---|---|
| EAN | 4580135821665 |