Ruostumattomasta teräksestä valmistettu katkoteräveitsi, jossa 3 katkoterää 30°
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisään-/ulos työnnettävät terät tarkassa metalliohjauksessa automaattisella lukituksella. Erittäin terävät laatuterät pitkällä käyttöiällä.
Mukana 3 katkoterää (vastaa nro 844916 kokoa 10), 7 porrasta, leveys 9 mm, 30°. Kapea ruostumattomasta teräksestä valmistettu katkoveitsi erittäin hienoon ja siistiin leikkaukseen.
Varaosa
Vaihtoteristä ks. nro 844910 koko 10 – nro 844918 koko 10.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Yleisveitsi |
|---|---|
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0.4 mm |
| Murtokohtien lukumäärä | 7 |
| Veitsen pituus ilman terää | 120 mm |
| Terän pituus | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 844905 |
|---|---|
| EAN | 4975364018977 |