Ruostumattomasta teräksestä valmistettu katkoteräveitsi, 1 katkoterä 30° Razar Black
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisään-/ulosvedettävä terä tarkassa metalliohjauksessa automaattisella lukituksella. Erittäin terävät laatuterät, pitkä käyttöikä.
Kapea ruostumattomasta teräksestä valmistettu musta katkoteräveitsi erittäin hienoon ja siistiin leikkaukseen. Mukana 1 katkoterä (vastaa nroa 844918 koko 10) 7 segmenttiä, leveys 9 mm, 30°.
Varaosa
Varateriä ks. nro 844910 koko 10 – 844918 koko 10.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Höylänterä |
|---|---|
| Terän leveys | 9 mm |
| Terän paksuus | 0.4 mm |
| Murtokohtien lukumäärä | 7 |
| Veitsen pituus ilman terää | 160 mm |
| Terän pituus | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 844960 |
|---|---|
| EAN | 4975364111883 |