Taskutyökalu
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Sveitsiläiset alkuperäiset linkku- ja monitoimityökalut lyömättömällä laadulla, tarkkuudella, helppokäyttöisyydellä ja toiminnallisuudella.
Käyttötiedot
Yleistyökaluna ja ”apuna hädässä” se on välttämätön jokaisessa työkalupakissa ja taskussa.
Huomautus
Noudata aina kansallisia aselakeja!
Saksa − WaffG § 42a momentti 1 nro 3 sallii yhden käden avattavat veitset vain ammattikäyttöön, perinteiden vaalimiseen tai urheilun harjoittamiseen.
Toiminnot
- Suuri veitsenterä
- Naskali / awl
- Säilyketölkin avaaja, jossa
- − pieni ruuvimeisseli
- Kruunukorkin avaaja, jossa
- − ruuvimeisseli
- − johdon kuorija
- Sakset
- Rengas
Malli
Sveitsiläiset alkuperäiset taskutyökalut ja monitoimityökalut, joiden laatu, tarkkuus, käyttäjäystävällisyys ja toiminnallisuus ovat vailla vertaa.
Käyttötiedot
Yleistyökaluna ja "hätiin apuna" se on välttämätön jokaisessa työkalulaatikossa ja taskussa.
Huomautus
Noudata aina kansallisia aselakeja!
Saksa – WaffG § 42a momentti 1 nro 3 sallii yhden käden avattavat veitset vain ammattikäyttöön, tapojen vaalimiseen tai urheilun harjoittamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Monitoimiveitsi |
|---|---|
| Toimintojen lukumäärä | 9 |
| Yhden käden terä | ei |
| Lukittava terä | ei |
| Kokonaispituus | 93 mm |
| Kulhokahvan materiaali | Alox, uritettu |
| Paino | 95 g |
| Väri | Hopea |
| Leveys | 23.5 mm |
| Korkeus | 14.9 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 846050 |
|---|---|
| EAN | 7611160054982 |