Kuorintatyökalu 6–17 mm 6–17 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin pieni ja kätevä runko. Optimaalinen työkalu ahtaisiin ja rajallisiin tiloihin, esim. kaapelikanavissa. Jousitetut muovikynnet mukautuvat automaattisesti kulloiseenkin kaapelin ⌀:aan.
Kääntyvä terä pyörö- ja pituusleikkauksiin, säädettävä leikkaussyvyys. Kaapelin vaippa leikataan kääntämällä terää ympäri ja vetämällä pituussuunnassa.
Etu
Erittäin sopiva peräkkäiseen kuorintaan missä tahansa kohdassa kaapelia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | veitsi |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | AM 16 |
| Kaapeli-⌀:lle | 6–17 mm |
| Valmistajan tyyppimerkintä | AM16 |
| Leveys | 58 mm |
| Pituus | 41 mm |
| Korkeus | 53 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G7280456-17 |
|---|---|
| EAN | 4032248608133 |