Katkoterät 2K-kahvalla, 1 katkaisuterällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisään- ja ulostyönnettävät terät tarkassa metalliohjauksessa. Erittäin terävät laatuterät pitkällä käyttöiällä.
Ergonominen 2-komponenttikahva kumipinnoitteella turvalliseen työskentelyyn. Terän ehdottoman varma kiinnitys karhennetun kiristysruuvin ansiosta. Mukana 1 katkaisuterä (vastaa nroa 845010 koko 10), 8 katkaisukohtaa, leveys 18 mm.
Varaosa
Varateriä varten katso nro 845010 koko 10 – 845019 koko 50; 845021 koko 10 ja 845023 koko 50.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Katkoteräveitsi |
|---|---|
| Murtokohtien lukumäärä | 8 |
| Veitsen pituus ilman terää | 160 mm |
| Terän leveys | 18 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 845030 |
|---|---|
| EAN | 4975364019219 |