Putkileikkuri, kompakti 35 mm 35 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Runko painevalettua magnesiumia, säätönupissa varaleikkuupyörä. Säädinuppi sinkkivalua. Leikkuupyörä voidaan vaihtaa ilman työkaluja. Varustettu 4 ohjainrullalla putken optimaaliseen kiinnipitoon katkaisun aikana.
Käyttötiedot
Alumiini-, kupari- ja ohutseinäisten teräsputkien katkaisuun.
Varaosa
Sopiva varaleikkuupyörä ks. nro 818605 koko 1.
Tekniset tiedot
| Ohjainrullien lukumäärä | 4 |
|---|---|
| Leikkuulaikkojen lukumäärä | 1 |
| Tuotetyyppi | Putkileikkuri |
| Sopii putkimateriaalille | alumiini; Kupari; teräs |
| Lukitustoiminnolla | ei |
| Leikkuulaikan leveys | 5 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 5 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 19 mm |
| Putken ulkohalkaisijalle Ø | 3 - 35 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G81850535 |
|---|---|
| EAN | 4018754329380 |