Irtoleikkuurulla 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kompaktiin putkileikkuriin nro 818505.
Käyttötiedot
Alumiini-, kupari- ja ohutseinäisten teräsputkien katkaisuun.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkuupyörä |
|---|---|
| Sopii putkimateriaalille | alumiini; Kupari; teräs |
| Osien lukumäärä | 1 |
| Leikkuulaikan leveys | 5 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 5 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G8186051 |
|---|---|
| EAN | 4018754329854 |