Putkileikkuri ruostumattomalle teräkselle/kuparille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vankka rakenne suuria rasituksia varten. Vakaa ohjaus 2 tai 4 ohjainrullalla sekä leikkuurullan ja ohjainrullien tarkka laakerointi takaavat tarkat ja suorakulmaiset leikkaukset.
Käyttötiedot
Sopii ruostumattomien teräsputkien ja kupariputkien katkaisuun, seinämäpaksuus enintään 4 mm.
Tekniset tiedot
| Ohjainrullien lukumäärä | 2 |
|---|---|
| Leikkuulaikkojen lukumäärä | 1 |
| Tuotetyyppi | Putkileikkuri |
| Leikkuulaikan leveys | 5 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 5 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 20 mm |
| Putken ulkohalkaisijalle Ø | 6–42 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G819450 |
|---|---|
| EAN | 4044942020845 |