Pieni putkileikkuri
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Metallirunko, koteloitu syöttöruuvi ja teleskooppi-ohjaus. Kaksi leikkausterällistä rullaa (mahdollistaa katkaisun aivan kauluksen vierestä). Käytännöllinen metallikahva. Sisältää varaleikkuupyörän nro 819100.
Käyttötiedot
Monipuolinen putkileikkuri kupari-, alumiini- ja ohutseinämäisille ruostumattomille putkille.
Varaosa
Varapultti nro 818020 leikkuupyörälle nro 819100.
Tekniset tiedot
| Ohjainrullien lukumäärä | 2 |
|---|---|
| Leikkuulaikkojen lukumäärä | 1 |
| Tuotetyyppi | Putkileikkuri |
| Leikkuulaikan leveys | 5 mm |
| Katkaisulaikan reikä | 5 mm |
| Leikkuupyörän ⌀ | 20 mm |
| Putken ulkohalkaisijalle Ø | 3 - 35 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G818050 |
|---|---|
| EAN | 4045197595614 |