Elektroniikan sivuleikkurit, terävä pää, lovi 125 mm 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuusvalmistetut pihdit, siromuotoiset. Induktiokarkaistut leikat (62–64 HRC). Häikäisemätön, mattapuhallettu pinta upotetulla nivelellä ja upotetulla ruuvilla. Kaksinkertaiset, vaihdettavat jouset helppoon käyttöön.
2K-kahvaholkit dissipatiivisesta materiaalista.
ESD-suojattu. Tarkkuushiotut leikat.
Materiaali
CNC-koneistettu erikoistyökaluteräs erittäin tiukkoihin toleransseihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Sivuleikkurit |
|---|---|
| Viiste | Ilman viistettä |
| Tuotenimen attribuutti | kW |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kokonaispituus | 125 mm |
| Leikkauskapasiteetti kuparilangalle, maks. ⌀ | 0.1 - 1 mm |
| Pään leveys | 10 mm |
| Leikkuupituus | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G726255125 |
|---|---|
| EAN | 4045197976611 |