Elektroniikkasivuleikkurit, terävä pää, lovella 110 mm 110 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Siro muoto, tarkkuushiotut, induktiokarkaistut leikkausreunat (63–65 HRC). Musta pinta vähäisempiä heijastuksia varten. Keltaiset muoviset kahvahylsyt johtavaa materiaalia, palautusjousella.
ESD-suojattu. Säädettävä tarkkuusruuviliitos minimoituun kitkaan ja leikkausreunojen optimaaliseen aksiaaliseen suuntaukseen.
Materiaali
Erittäin luja terässeos, muottitaottu, mustapintainen.
Tekniset tiedot
| Valmistusprosessi | Induktiokarkaistut terät (63−65 HRC) |
|---|---|
| Kahva | Muoviholkki |
| Materiaali | Suurtehoterässeos |
| Pinta | musta, brunerattu |
| Tuotetyyppi | Katkaisupihdit |
| Viiste | FW |
| Tuotenimen attribuutti | FW |
| Pään muoto | terävä, kovera |
| Paluujousella | kyllä |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kokonaispituus | 110 mm |
| Paluujousella | kyllä |
| Leikkauskapasiteetti kuparilangalle, maks. ⌀ | 0.2 - 1 mm |
| Pään leveys | 10 mm |
| Leikkuupituus | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G726380110 |
|---|---|
| EAN | 7314150051076 |