Elektroniikkasivuleikkurit, terävä pää, aukko 110 mm 110 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Siro muoto, tarkkuushiotut induktiokarkaistut leikkausterät (63–65 HRC). Musta pinta vähentää heijastuksia. Keltaiset muoviset kahvaholkit johtavasta materiaalista, jossa palautusjousi.
ESD-suojattu. Säädettävä tarkkuusruuvinivel vähäistä kitkaa ja terien optimaalista aksiaalista kohdistusta varten.
Materiaali
Lujuusterässeos, pudotustaottu, mustaksi oksidoitu.
Tekniset tiedot
| Valmistusprosessi | Induktiokarkaistut leikkuuterät (63–65 HRC) |
|---|---|
| Kahva | Muoviholkki |
| Materiaali | Suurtehoterässeos |
| Pinta | musta bruneroitu |
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Viiste | FW |
| Tuotenimen attribuutti | FW |
| Pään muoto | terävä, onttohiottu |
| Paluujousella | kyllä |
| Sähköstaattinen ominaisuus | EGB/ESD |
| Kokonaispituus | 110 mm |
| Paluujousella | kyllä |
| Leikkauskapasiteetti kuparilangalle, maks. ⌀ | 0.2–1.25 mm |
| Pään leveys | 10 mm |
| Leikkuupituus | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G726320110 |
|---|---|
| EAN | 7314150051021 |