Pieni pulttisakset CoBolt® kahvaholkeilla ja palautusjousella 200 mm 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suuri leikkauskapasiteetti suhteellisen pienellä voimankäytöllä erityisen välitysmekanismin ansiosta. Leikkuusärmät induktiokarkaistut (n. 64 HCR).
Kemiallisesti mustattu pihti, monikomponenttimateriaalista valmistetut kahvaholkit.
Palautusjousella ja integroidulla lukituksella.
Materiaali
Kromivanadiini-sähköteräs, muottitaottu ja öljykarkaistu.
Käyttöarvot
Langalle, jonka vetolujuus on enintään 2000 N/mm2.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustattu pihdit |
|---|---|
| Kahva | Monikomponenttimateriaalista valmistetut holkit. |
| Paluujousella | kyllä |
| Talttakärki | Karkaistu |
| Materiaali | Kromivanadiinisähköteräs |
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Valmistajan merkintä | CoBolt® |
| Pianolangalle enintään ⌀ | 3.6 mm |
| Keskikovalle teräslangalle enintään ⌀ | 5.2 mm |
| Pehmeälle teräslangalle enintään ⌀ | 6 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G731745200 |
|---|---|
| EAN | 4003773066859 |