Varaohjauspaneeli VG Basic 10 tuumaa 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 355010 VGBASIC.
Malli
- 10 tuuman kosketusnäyttö.
- Windows 10 -käyttöjärjestelmä.
- VGBasic-mittausohjelmisto
- USB-liitäntä USB-hubille.
Toimitussisältö
Etulevy ja kiinnityslaippa.
Tekniset tiedot
| Taajuus | 50 - 60 Hz |
|---|---|
| Liitäntäjännite | 12 V |
| Näytön ⌀ | 10 tuumaa |
| Leveys | 180 mm |
| Pituus | 280 mm |
| Korkeus | 90 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G35501210 |
|---|---|
| EAN | 4062406755447 |