Vaihteistopuristin 'GearKlamp GK' mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ergonomisesti muotoiltu 2-komponentti-muovikahva, mustattu kisko vedettyä terästä. Lasikuituvahvisteinen muovikuori, kevyesti liikkuva trapetsikierrekara ja kallistettava puristuslevy. Irrotusvipu pikasäätämistä varten.
Käyttö
Erittäin joustava ja ahtaimpiinkin tiloihin sopiva, puristusvoima (jopa 2000 N).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvipuristin |
|---|---|
| Suurin puristusvoima | 2000 Nm |
| Kapasiteetti | 60 mm |
| Jänneväli | 150 mm |
| Kiskon poikkileikkaus | 19×6 mm |
| Suurin puristusvoima | 2000 Nm |
| Valmistajan merkintä | GearKlamp GK |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 860271 |
|---|---|
| EAN | 4008158040844 |