Käännettävä yhden käden puristin mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ergonomisesti muotoiltu 2-komponentti-muovikahva, mustattu kisko vedettyä terätä.
Työkaluttomasti levitettävä yläosan älykkään irrotusmekanismin avulla, käännettävä. Irrotusvipu pikasäätämistä varten.
Käyttö
Yleiskäyttöinen, mukava yhden käden käyttö kiristyspaineelle (maks. 2000 N).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvipuristin |
|---|---|
| Kapasiteetti | 80 mm |
| Jänneväli | 600 mm |
| Kiskon poikkileikkaus | 19×6 mm |
| Jänneväli ulospäin | 170–810 mm |
| Valmistajan merkintä | EZS |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 860285 |
|---|---|
| EAN | 4008158034614 |