Terä Torx®-ruuveille 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G6696072
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Tarkkuusruuvimeisselisarjoihin nro 669600 ja 669610, momenttisarjoihin nro 659912 50 ja 659919.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitalttahylsyt |
|---|---|
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Ulostulo molemmilla puolilla | kyllä |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Torx®-profiili | TX8 / TX9 |
| Terä-⌀ | 3.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6696072 |
|---|---|
| EAN | 7610733269563 |