Tarkkuuskaavin vaihdettavalla terällä WS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kevytmetallipidike (pituus 120 mm) kiristysholkilla ja vaihdettavalla, käännettävällä terällä, jossa on kolmionmuotoiset, kuppihiotut leikkuusärmät WS-erikoistyökaluteräksestä tai kovametallista. Ulosvedettävä terä, joka voidaan teroittaa uudelleen koko pituudeltaan.
Huomautus
Katso myös kaavinterät nro 839677 / 839678.
Tekniset tiedot
| Terän materiaali | WS |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaavinteräs |
| Vaihrettava terä | kyllä |
| Terän leveys | 4.2 mm |
| Kokonaispituus | 120 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G836400 |
|---|---|
| EAN | 7290003236701 |