Mittausarvoanturi 20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Korjaamokoestimeen nro 654250.
Rakenne
Suuri tarkkuus, koska mittausarvon käsittely ja digitointi tapahtuvat suoraan mittausarvotallentimessa. Erittäin litteä rakenne tekee mittausarvotallentimesta epäherkän poikittaisille voimille.
Huomautus
Koestuslaitteet ja mittausarvoanturit muilla mittausalueilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vääntömomenttitesteri |
|---|---|
| Kalibrointi | O4 |
| Vetosuunta | oikea- ja vasenkiristys |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Mittausalue | 0,4–20 Nm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuuma |
| Maksimivääntömomentti | 20 Nm |
| Paino | 1,7 kg |
| Kalibrointi | O4 |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G65425520 |
|---|---|
| EAN | 4018754224418 |