Varateriäsarja, 10 kpl, trapetsimuoto, bimetalli 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Lutz blades
- Tuotenumero
- G84473010
- Varastotilanne
- 2794kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Yleisveitseen nro 84 4700–84 4850, 84 4890 ja 84 4895.
Malli
Murtosuojattu bimetalliterä. Ensiluokkainen työkaluteräs peruskerroksena ja TiN-pinnoitettu HSS-leikkuusärmä – jopa viisi kertaa pidempi käyttöikä verrattuna vakiotyyppisiin trapetsiteriihin.
Etu
Pienempi loukkaantumisriski ja parempi pääsy erikoisleikkauksiin ahtaissa tiloissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 10 |
| Terän leveys | 18.7 mm |
| Terän paksuus | 0.65 mm |
| Terän pituus | 59.5 mm |
| Terän muoto | trapetsi |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84473010 |
|---|---|
| EAN | 2050002011762 |