Irtoterät 10 kpl 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Turvaveitsi SECUNORM 380 nro 842070;
Turvaveitsi SECUBASE 383 nro 842100 koko 1.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Hionta | 2-puolinen |
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 0 |
| Terän leveys | 17,9 mm |
| Terän paksuus | 0,5 mm |
| Terän pituus | 109,4 mm |
| Terän viisteet | kaksinkertainen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84207210 |
|---|---|
| EAN | 4002632911385 |