Tarkkuusteräsarja 100 osaa 52
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Mozart-tarkkuusveitseen nro 845350.
Malli
Mittatarkat terät erittäin seostetusta hiiliteräksestä, poikkeuksellisella terävyydellä ja leikkuuvakaudella.
Toimitussisältö
100 terää turva-annostelijassa.
Malli
Pyöristetty muoto, joka ehkäisee pistovammoja.
Sopii
Mozart-tarkkuusveitseen nro 845350.
Rakenne
Mittatarkat terät korkeaseosteista hiiliterästä, erinomainen terävyys ja leikkausvakavuus.
Toimitussisältö
100 terää turva-annostelijassa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pakkaus | Turva-annostelija |
| Terien määrä | 100 |
| Terän leveys | 5.7 mm |
| Terän paksuus | 0,5 mm |
| Terän pituus | 31.1 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84535552 |
|---|---|
| EAN | 4250099931365 |