Tarkkuusteräsarjasetti 100 osaa 53 53
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Mozart-tarkkuusveitseen nro 845350.
Rakenne
Mittatarkat terät erittäin seostetusta hiiliteräksestä, erinomainen terävyys ja leikkausvakaus.
TiN-pinnoitettu HSS-leikkuusärmä.
Toimitussisältö
100 terää turvadispenserissä.
Rakenne
Erityisen terävä muoto erittäin hienoihin leikkaustöihin.
Sopii
Mozart-tarkkuusveitseen nro 845350.
Rakenne
Mitatarkat terät korkealegeroidusta hiiliteräksestä, erinomaisella terävyydellä ja leikkausvakaudella.
TiN-pinnoitettu HSS-leikkuureuna.
Toimitussisältö
100 terää turvadispenserissä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Pinnoite | TiN |
| Terien määrä | 100 |
| Terän leveys | 5.7 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 32.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84535653 |
|---|---|
| EAN | 4250099934519 |