Katkoteräsarja, 10 kpl, 25 mm ”multisharp” 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Katkoteräveitsiin nro 845120/845121.
Rakenne
Musta terä – Lutz® multisharp, premium-karkaistut terät erittäin terävällä terähionnalla.
Erittäin hieno ja ultra terävä terähionta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terä |
|---|---|
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 7 |
| Terän leveys | 25 mm |
| Terän paksuus | 0.7 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84512510 |
|---|---|
| EAN | 2050001962539 |