Ketjunkiristystyökalu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sis. ketjun ripustuslohkon.
Erikoisvaruste
Katso nro 370350–370560.
Huomautus
Kiinnitysruuvit nro 370450–370470 eivät sisälly toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Ketjun pituus | 1 m |
|---|---|
| Kiristysruuvin avainväli (nv) | 11 |
| Pituus l | 108 mm |
| Suurin puristusvoima | 16 kN |
| Leveys b | 40 mm |
| Maksimivääntömomentti | 70 Nm |
| Sarja | Duo |
| Korkeus h | 89 mm |
| Korkeus h | 89 mm |
| Leveys b | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G370270 |
|---|---|
| EAN | 2050001769176 |