Kaksoiskiilipuristin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Alumiiniprofiili, jossa teräskiila, sisältäen ruuvin.
- Tilaa säästävä monikappalekiinnitys.
Käyttötiedot
Sopii erityisen hyvin pyöreiden ja litteiden osien kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiilakiristysleuka |
|---|---|
| Pituus l | 23.8 mm |
| Puristusvoima | 6.7 kN |
| Korkeus h | 19 mm |
| Maks. kiristysmomentti | 14.3 Nm |
| Kierteen koko | M6 |
| Leveys b | 18.6 mm |
| Korkeus h2 | 9.5 mm |
| H1 | 19.05 mm |
| B1 | 16.1 mm |
| Sopii kuusiokoloavaimen avainväliin SW | 5 mm |
| B2 | 19 mm |
| Suurin laajenemismatka | 20.3 mm |
| Pituus l | 23.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 370010 |
|---|---|
| EAN | 4046368870752 |