Teräslevystä valmistettu työkalulaatikko 'Robust'
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lukittavissa riippulukolla (nro 085830 ja seuraavat). Kansi kiinnitetty läpimenevällä nauhasaranalla.
Erittäin tukeva rakenne, osittain 0,9 mm teräslevyä.
Maalipinta
Laatikon kaikki pinnat ovat sinisellä jauhemaalattuja.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Ulkomitat, korkeus | 200 mm |
| Ulkomitat pituus | 430 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 200 mm |
| Paino | 5.3 kg |
| Toteutus | Viisiosainen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 693465 |
|---|---|
| EAN | 8716736000871 |