Asennuslaatikko teräslevystä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
1 mm paksu teräslevy, prässätyt saumat. 2 kantokahvaa ja kannen vaste. Lukittavissa riippulukolla (nro 085830 ja seuraavat).
Pintakäsittely
RAL 7001 hopeanharmaa, jauhemaalattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Ulkomitat, korkeus | 340 mm |
| Ulkomitat pituus | 830 mm |
| Sisäänvientipituus | 790 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 440 mm |
| Insertin korkeus | 50 mm |
| Paino | 21 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 693470 |
|---|---|
| EAN | 8716736002349 |