Muoviset työkalulaatikot
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Polypropeenia – kevyt, kestävä ja iskunkestävä. Suuri, käytännöllinen kantokahva lukitustoiminnolla ja 2 muovista pikalukkoa. Lukittavissa riippulukolla, sangan ⌀ 5 mm (nro 085830–085875 koossa 30).
Irrotettava kantolokero ja pientavaralokero, jonka alla tilava pääosasto.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Ulkomitat, korkeus | 290 mm |
| Lukkojen määrä | 2 |
| Ulkomitat pituus | 580 mm |
| Sisäänvientipituus | 545 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 285 mm |
| Terän leveys | 240 mm |
| Insertin korkeus | 50 mm |
| Paino | 3 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 693200 |
|---|---|
| EAN | 4006793813618 |