Asennussalkku 'COMPACT', polypropeenia
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Polypropeenia – kevyt, kestävä ja iskunkestävä. Kestää useimpia happoja ja emäksiä. Lukittavissa riippulukolla, sangan Ø 5 mm (nro 085830 – 085875 koossa 30). Irrotettavalla kantokasettilla koosta 20 alkaen (koko 15 ilman kantokasettia).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Ulkomitat, korkeus | 248 mm |
| Ulkomitat pituus | 474 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 239 mm |
| Paino | 2.6 kg |
| Säädettävien kiinnitysten lukumäärä | 6 |
| Sisätilavuus | 27 l |
| Pientavaralaatikoiden määrä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 693310 |
|---|---|
| EAN | 5733439136587 |