Työkalusalkku vetoketjulla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G691535
- Varastotilanne
- 76kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Mustaa keinonahkaa.
Kolmelta sivulta avautuva vetoketju.
Salkku voidaan avata kokonaan.
20 lenkkiä työkalujen ripustamiseen.
Tekniset tiedot
| Nauhalenkkien lukumäärä | 20 |
|---|---|
| Lukko | Vetoketju |
| Materiaali | Tekonahkaa, musta |
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
| Sisäleveys | 40 mm |
| Sisäkorkeus | 210 mm |
| Sisäpituus | 250 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G691535 |
|---|---|
| EAN | 4045197375193 |