Tekstiilinen työkalusalkku pistolukolla 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat tekstiiliset työkalulaukut, jotka kulkevat mukanasi päivittäisessä työssä. Heijastinteipit parantavat näkyvyyttä.
Kantokahvalla ja pistolukolla. Laukun voi avata kokonaan, jotta työkalut voidaan ottaa helposti esiin. 13 pistotaskua ja 2 joustolenkkiä työkalujen kiinnittämiseen sekä lisäksi käyntikorttitasku. Laukku sopii myös A4-asiakirjoille.
Materiaali
Kestävää polyesterikangasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Ulkomitat, korkeus | 255 mm |
| Ulkomitat pituus | 350 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 50 mm |
| Paino | 0,7 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6922571 |
|---|---|
| EAN | 4062406595098 |