Nahkainen sähköasentajan laukku magneettilukolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Nahkalaukku, reunat vahvistettu alumiiniprofiileilla. Pohja suojattu liukukiskolla. Sisäpuolinen ylös taittuva kansi, jossa läpinäkyvä tasku.
Uudella PARALOCK®-magneettilukolla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Materiaali | Nahka |
| Sisäleveys | 140 mm |
| Sisäkorkeus | 300 mm |
| Sisäpituus | 230 mm |
| Paino | 1.5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G690820 |
|---|---|
| EAN | 4006793921313 |