Sähköasentajan laukku
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaksi etutaskua ja olkahihna (nro 690440).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Materiaali | Nahka |
| Sisäleveys | 120 mm |
| Sisäkorkeus | 280 mm |
| Sisäpituus | 390 mm |
| Paino | 2.1 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G691200 |
|---|---|
| EAN | 4006793653139 |