Tekstiilinen työkalulaukku
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Laadukkaat työkalutekstiililaukut, jotka kulkevat mukanasi päivittäisessä työssä. Heijastinteipit takaavat hyvän näkyvyyden.
Reilun sisätilan ja käytännöllisten ulkotaskujen ansiosta säilytystilaa on runsaasti ja työkalut on helppo lajitella. Kantokahva, vetoketju sekä roiskevedenkestävä tukeva pohja, jossa on tukijalat.
Ulkopuoli: 6 ulkotaskua työkalujen nopeaan säilytykseen ja esille ottamiseen.
Materiaali
Kestävää polyesterikangasta.
Malli
Sisäpuoli: Suuri päätasku, jossa 5 sisätaskua ja 18 sisäosastoa.
Säädettävä ja luistamaton, pehmustettu olkahihna tarjoaa miellyttävän kantomukavuuden.
Rakenne
Laadukkaat tekstiilityökalulaukut, jotka kulkevat mukanasi päivittäisessä työssä. Heijastinnauhat takaavat hyvän näkyvyyden.
Tilava sisätila ja käytännölliset ulkotaskut tarjoavat runsaasti säilytystilaa ja helpottavat työkalujen lajittelua. Kantokahva, vetoketju sekä roiskevedenkestävä tukeva pohja, jossa on tukijalat.
Ulkopuolella: 6 ulkotaskua työkalujen nopeaan laittamiseen sivuun ja esiin ottamiseen.
Materiaali
Kestävää polyesterikangasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varren pidin |
| Paino | 1.2 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 270 mm |
| Ulkomitat pituus | 510 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 692262 |
|---|---|
| EAN | 4062406595722 |