Tekstiilinen sähköasentajan laukku 1 1
- Tuotemerkki
- Holex
- Tuotenumero
- G6922601
- Varastotilanne
- 594kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
51,23€
Tuotekuvaus
Malli
Laadukkaat tekstiilityökalulaukut, jotka kulkevat mukanasi päivittäisessä työssä. Heijastinteipit parantavat näkyvyyttä.
Mukana 2 irrotettavaa, läpirepeämätöntä työkalutaulua, joissa 12 pistotaskua, sekä 2 ulkotaskua. Lisäksi 1 lajitelmarasia pientarvikkeille. Säädettävä, liukumaton pehmustettu olkahihna takaa miellyttävän kantomukavuuden. Tarranauhasuljin ja tukijalat.
Materiaali
Kestävää polyesterikangasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Paino | 0,7 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 320 mm |
| Ulkomitat pituus | 230 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 110 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6922601 |
|---|---|
| EAN | 4062406595104 |