Työkalulaukku
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pohja ja sivuseinät erittäin lujasta ABS-materiaalista (ilman saumoja, joten ei myöskään saumakulumaa). Kansiosa satulanahkaa. Ilman sisäistä jaottelua.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Materiaali | Nahka; ABS |
| Sisäleveys | 170 mm |
| Sisäkorkeus | 230 mm |
| Sisäpituus | 390 mm |
| Paino | 1,3 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G691310 |
|---|---|
| EAN | 4006793228818 |