X-ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla, 3 työkalutaululla ja TSA-lukolla 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävä, mikä tekee siitä sopivan lentokuljetukseen. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista ehkäisevä (kumitusvaikutus), mikä tarjoaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot, pykäläsaranat, jotka pitävät kannen auki, sekä liukukisko.
0
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko, jaettavissa, sis. työkalutaulu, jossa 1 työkalupidin suojalevynä (nro 692750), 1 työkalutaulu, jossa 2 työkalupidintä (nro 692720), 1 työkalutaulu, jossa 1 työkalupidin (nro 692730), 1 asiakirjataulu, kiinteästi asennettu kanteen.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset ”Transportation Security Administration” (TSA) voivat avata ja sulkea lukot yleisavaimella tarkastusta varten. Näin vältyt siltä, että laukkua joudutaan avaamaan väkivalloin (rikotut lukot) tarkastuksen yhteydessä.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukkoversioilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Puristinpidike |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokuljetukseen soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 190 mm |
| Sisäkorkeus | 310 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6926411 |
|---|---|
| EAN | 4006793001114 |