X-ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla, 2 työkalutaululla ja TSA-lukolla 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
X-ABS on erittäin iskunkestävä, minkä ansiosta se soveltuu lentokuljetuksiin. Pintarakenne on naarmuuntumista kestävä ja liukuestepintainen (kumimainen vaikutus), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot, pykäläsaranat, jotka pitävät kannen auki, sekä liukukiskot.
0
Sisävarustus:
1 pohjalaatikko, jaoteltava, sis. työkalutaulu 1 työkalupidikkeellä peitelevynä (nro 692750), 1 työkalutaulu 2 työkalupidikkeellä (nro 692720), 1 asiakirjataulu, kiinteästi asennettuna kanteen.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset 'Transportation Security Administration' (TSA) voivat avata ja sulkea lukot pääavaimella tarkastusta varten. Näin vältytään siltä, että laukku avataan väkisin (rikotut lukot) tarkastuksen yhteydessä.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukkovaihtoehdoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Puristinpidin |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokäyttöön soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 190 mm |
| Sisäkorkeus | 310 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 4.6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6926311 |
|---|---|
| EAN | 4006793001824 |