X-ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla, 2 työkalutaululla ja TSA-lukolla
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävää, mikä tekee siitä sopivan lentokuljetukseen. Pinnan rakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumitusefekti), mikä antaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot, porrassaranat, jotka pitävät kannen auki-asennossa, sekä liukukisko.
0
1 pohjalaatikko peitelevyllä, jaettavissa, korkeus 88 mm.
Sisävarustus:
1 työkalutaulu, jossa 25 varsipidikettä ja 1 puristustasku 400 mm, 1 työkalutaulu, jossa 10 varsipidikettä, 1 peitelevy, jossa 15 varsipidikettä ja 1 puristustasku 400 mm, sekä 1 asiakirjatasku, jossa 2 käyntikorttitaskua ja 2 kynänpidikettä.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset 'Transportation Security Administration' (TSA) voivat avata ja sulkea lukot pääavaimella tarkastusta varten. Näin vältyt siltä, että laukku avataan väkisin (lukot rikkoutuvat) tarkastuksen yhteydessä.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukitusvaihtoehdoilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokäyttöön soveltuva |
| Materiaali | X-ABS |
| Sisäleveys | 210 mm |
| Sisäkorkeus | 360 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 5.4 kg |
| Tilavuus | 36 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 692520 |
|---|---|
| EAN | 4006793800717 |