X-ABS-työkalulaukku pohjalaatikolla, 2 työkalutaulua ja TSA-lukko
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
X-ABS on erittäin iskunkestävä, minkä ansiosta se soveltuu lentokuljetuksiin. Pintarakenne on naarmuuntumaton ja liukumista estävä (kumitusefekti), mikä takaa erittäin hyvän pintasuojan. Alumiinirunko, jossa integroidut sylinterilukot, pykäläsaranat, jotka pitävät kannen auki, sekä liukukisko.
1 pohjalaatikko peitelevyllä, jaettavissa, korkeus 58 mm.
Sisävarustus:
1 työkalutaulu, jossa 25 varrenpidikettä ja 1 kiinnityslokero 400 mm, 1 työkalutaulu, jossa 10 varrenpidikettä, 1 peitelevy, jossa 15 varrenpidikettä ja 1 kiinnityslokero 400 mm sekä 1 asiakirjalokero, jossa 2 käyntikorttitaskua ja 2 kynänpidikettä.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset 'Transportation Security Administration' (TSA) voivat avata ja sulkea lukot yleisavaimella tarkastusta varten. Näin vältät sen, että laukku avataan väkisin (rikkinäiset lukot) tarkastuksen yhteydessä.
Huomautus
Laukku voidaan pyynnöstä toimittaa myös muilla lukitusvaihtoehdoilla.
Tekniset tiedot
| Materiaali | X-ABS |
|---|---|
| Sisäleveys | 190 mm |
| Sisäkorkeus | 310 mm |
| Sisäpituus | 460 mm |
| Paino | 4.6 kg |
| Tilavuus | 27 l |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692500 |
|---|---|
| EAN | 4006793799714 |